Продается стабильно работающий отель в Словакии

Ponúkame na predaj malebný - v plnej prevádzke zabehnutý hotel- s úžitkovou plochou 1320m2, výmera pozemku 2496m2 - v centre Lučenca.

Rekonštrukcia hotela začala v r.1990, v 1996 bola ukončená do súčasnej podoby. Dnes zariadenie poskytuje reštauračné a ubytovacie služby s celkovou kapacitou - 50 miest v reštaurácii a salóne +25 miest na letnej terase a 23 lôžok v ubytovacej časti. Vzhľadom na vynikajúcu polohu - na príjazde do mesta a zároveň takmer v centre- dokáže ponúkať služby nielen pre stálu a domácu klientelu ,ale aj pre príležitostne cestujúcich do Lučenca.

Dispozičné riešenie:

1. -prízemie- vstupná časť -recepcia, reštaurácia s kapacitou 30 miest, salón -20 miest, otvorená letná terasa-25 miest, toalety, kuchyňa, skladové priestory, šatne a WC zamestnancov, kancelárske a skladové priestory, suterén.

2. -poschodie - 5 - izieb (1-2 lôžkových), 5 apartmánov, s vlastnou kúpelňou a WC

Hotel sa nachádza iba pár minút pešo od úplneho centra mesta . Okrem posyktovania základných reštauračných a ubytovacích služieb ,je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, svadieb a iných spoločenských podujatí. Ubytovaným hosťom je v blízkosti k dispozícii kino, posilňovňa, kúpalisko, zimný štadión...

Parkovanie- vyhradené pred hotelom.

Súčastou predaja hotela je v náväznosti susediaci pozemok s výmerou 701,50m2 a budova, ktoré ponúkajú vynikajúci potenciál pre rozšírenie ďalších kapacít tohto zariadenia, resp. pre iné investičné záery.

Info o cene - v RK.

Вас интересует аренда и покупка недвижимости в Братиславе и ее окрестностях? Свяжитесь с нами!