Предлагаем для покупки современный выполненный из итальянских материалов

5-комнатный дом в Малацках

220 000 евро

Nadštandartný rodinný dom s veľkým pozemkom 10 árov.

220 000 €

Malacky

Priestranný 5 izbový rodinný dom z nadštandartných materiálov na pozemku 10 árov.

V obci Kostolište, 3 km od okresného mesta Malacky a v blízkosti hraničného prechodu do Rakúska, ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s rozlohou cca 190m2 s príslušenstvom na pozemku 10 árov. Je v novo vybudovanej kľudnej zóne rodinných domov s ukončenou zástavbou s výhľadom na Malacky a Malé Karpaty.

Dom je napojený na všetky verejné siete, vrátane kanalizácie.
Dom bol postavený pred 14 rokmi a priebežne skvalitňovaný. Vybavenie domu je z nadštandartných materiálov , hlavne talianskej výroby – dlažby, obklady sanita, drevo, kovové doplnky a mreže, s dvojokruhovým zabezpečovacím systémom. Samostatné vykurovanie plynovým kotlom s prípravou pre postavenie krbu. Na pozemku sa nachádza garážový prístrešok, záhradný domček so samostatným WC pri grilovacom sedení a s ohradou pre psa.

Priestranná kuchyňa (40m2)so zabudovanými špičkovými spotrebičmi je prepojená s jedálenským priestorom a obývačkou (43m2) s komornou ale svetlou atmosférou. Okná sú orientované od východu na západ, kade v priebehu dňa postupne prechádza slnko a osvetľuje celý priestor. Prízemie je doplnené samostatnou hosťovskou izbou , sociálnym zariadením a zádverím so šatníkom. Prízemie priamo komunikuje so záhradou cez terasu.

Prvé poschodie má tri samostatné izby s pracovňou, sociálnym zariadením a balkónom.

Podkrovný priestor je prístupný vysúvacím schodiskom a je vhodný na dobudovanie samostatnej izby.
Priemerné náklady na prevádzku domu pre trojčlennú rodinu sú cca 220 EUR.

+421919180504

Вас интересует аренда и покупка недвижимости в Братиславе и ее окрестностях? Свяжитесь с нами!

  • Vkontakte - White Circle
  • Facebook - White Circle