Historická budova v Banskej Bystrici v pešej zóne hlavnej ulici v centre mesta

Na predaj v Banskej Bystrici historická budova v pešej zóne hlavnej ulici v centre mesta s vlastnými :::::: parkovacími miestami v objekte alebo odkúpenými v blízkosti objektu od mesta. Budova je postavená na pozemku 354 m2, celková obytná plocha trojpodlažnej budovy je cca 1200 m2. Je postavená z kameňa a tehly.

 

V rokoch 2007-2008 bola urobená zásadná rekonštrukcia celej hrubej stavby – múry, strecha, okná, dvere, rozvody sietí atď. - podľa zákona pamiatkarov. rovnako aj vonkajšia fasáda bola prevedená v architektonicky pôvodnom štýle.

 

Budova je vhodná na penzión s reštauráciou, kaviarňou s primeranými podmienkam sociálnym vybavením alebo na luxusné bývanie v centre mesta.

 

Členitosť objektu umožňuje rôzne formy využitia, či v rámci zámeru penzión, obytné priestory- byty alebo inak. V pozemnom podlaží sú klembové stropy bez omietok, miestnosti vhodné na rôzne využitie.

V budove je ustredné kúrenie, všetky IS.

 

Zo zadnej strany je budova ohraničená stavaným múrom a bránou.

 

V tomto čase časť budovy na prízemí je využívaná na prenájom – predajňa rozličného tovaru a bývanie.

Časť budovy - podkrovie je stavebne predpripravená na dobudovanie v súlade so zámerom investora, napr. na podkrovné izby penziónu alebo na byty na základe predpripraveného projektu schváleného v stavebnom rozhodnutí, ktoré je v platnosti.

 

Znalecký posudok je vyhotovený 1 000 000 EUR.

 

Budova sa predáva z rodinných dôvodov, pri vážnom záujme máme k nahliadnutiu podklady – výnosy. Obhliadka objektu je nutná.

Вас интересует аренда и покупка недвижимости в Братиславе и ее окрестностях? Свяжитесь с нами!